AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR POILSIO STOVYKLA

Ir ko gi visi važiuojame į vasaros stovyklą? Aišku, GERO LAIKO ! Tik žinia, gero laiko iš maišo neištrauksi, ant stalo nepadėsi ir į lėkštę neįsidėsi. Jis toks.. slapukas.. O štai vietiniai kalba, kad kažkur Nemenčinės miškuose tarp upių ežerų slepiasi daug gero laiko. Važiuojam ir patikrinsime! 

Taigi, šioje stovykloje turime Nr. 1 užduotį visiems: atrasti GERĄ LAIKĄ. Užduotis nėra tokia lengva, tačiau smagi. Juk kai lengva – neįdomu, a ne? ,)

Pamainos 2024 m.


Pamaina

Nemenčinės pušynai
Vieta

2024.07.14 – 2024.07.20
Trukmė: 7 dienos

290
Kaina

8 – 13
Vaikų amžius

II
Pamaina

Nemenčinės pušynai
Vieta

2024.07.28 – 2024.08.03
Trukmė: 7 dienos

290
Kaina

8 – 13
Vaikų amžius

netinka data? rinktis kitą datą!

Registracija

Rašykite mums  nurodant: 

1. dalyvio (-ių) vardą pavardę (-es), bei amžių
2. pasirinktos pamainos datą

 

Sulaukę registracijos patvirtinimo būsite informuoti apie tolimesnius veiksmus.

Visi kartu atskleiskime GERO LAIKO PASLAPTĮ ! Laukia daug smagių nuotykių!

STOVYKLOS PROGRAMA – AKTYVI IR AZARTIŠKA: ruoškitės laiko paieškų kelionei, kuri bus pilna įvairiausių paslapčių: žygiai natūralios miško gamtos sąlygomis, žemėlapių studijavimas, orientacinių punktų paieškos, iškeltų užduočių sprendimas, kliūčių, galvosūkių ir mįslių įveikimas. Su kiekviena užduotimi keliausime vis toliau ir toliau, panaudojant visą savo mąstymą, visas sukauptas žinias, pajungiant tarpusavio bendradarbiavimą bei draugystę darniai įveiksime visus etapus!

Na, o mūsų kasdieniai palydovai – judrieji ir stalo žaidimai, šokiai ir maudynės, viktorinos, diskotekos ir vakaro renginiai leis ir reakciją bei ištvermę pamiklinti, ir kokybiškai pailsėti. Dauguma stovyklos veiklų orientuotos į fizinį bei emocinį sustiprėjimą.

Oi, o kartais nepamiršome šviežio ir skanaus maisto, linksmų ir išradingų vadovų, atpalaiduojančių poilsio valandėlių su draugais ir bendraminčiais? Taip! Viskas sako, kad patirsi daug šaunių emocijų, o išvykstant nejučiomis ištarsi, “ech.. kad dar truputį to GERO LAIKO!”

Apgyvendinimas / stovyklos vieta

Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlaičio ežerų bei Neries upės įsikūręs Varlinuko vasaros nuotykių kompleksas - viena didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, šokių salė, restoranas bei netoliese esantys paplūdimiai. Stovyklautojai apgyvendinami dviaukščiame mūriniame pastate. Dušai ir tualetai koridoriuje. Stovyklą aptarnauja modernia įranga aprūpinta virtuvė, maitinamės jaukiame miško restorane.

Nesiekiame perteklinės prabangos, kuri aktyviam poilsiui gamtoje neturi ypatingos reikšmės. Čia viskas paprasta, patogu ir draugiška aplinkai: be krištolinių sietynų, marmurinių laiptų ar plastikinių langų. Ypatingą dėmesį skiriame kasdienei patalpų švarai ir higienai, personalo pasirengimui, puikiai visų nuotaikai bei maitinimo paslaugoms. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Vilniaus m. Visuomenės sveikatos centro bei Vilniaus m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.

Preliminari stovyklos dienotvarkė

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Maitinimas

4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Nuolatinis stovyklautojų aprūpinimas geriamu vandeniu.

Vadovai

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri ~10-12 stovyklautojų.

PASTABOS:

– Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

– Stovyklautojo medicininė pažyma: tinka ta pati pažyma, kuri teikiama mokykloje. (ji galioja vienerius metus)