Taigi, kokie nuotykiai mūsų laukia šiemet?! Ar gerai pasimankštinsime ir pamiklinsime savo fizinius gebėjimus? – TAIP! Ar prireiks nuovokumo ir sumanumo rungtyniaujant, įveikiant įvairias užduotis? – TAIP! Ar patirsaime daug azarto? – TAIP! Ar visa tai darysime Pajūrio kurorte, taškantis bangose? – TAIP! Megavitaminų dozė šią vasarą – AKTYVIŲ PRAMOGŲ, SPORTO IR POILSIO STOVYKLA PAJŪRIO SMARTSPORTS! Kas gali būti geriau už begalę dinamiškos veiklos, daug juoko, azarto ir puikios nuotaikos Pajūrio gamtoje?!

Pamainos 2024 m.


Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.06.25 – 2024.07.01
Trukmė: 7 dienos

320
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

I – Prailginta
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.06.25 – 2024.07.08
Trukmė: 14 dienų

650
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

netinka data? rinktis kitą datą!

Registracija

Rašykite mums  nurodant: 

1. dalyvio (-ių) vardą pavardę (-es), bei amžių
2. pasirinktos pamainos datą

 

Sulaukę registracijos patvirtinimo būsite informuoti apie tolimesnius veiksmus.

Ištisos dienos nenutrūkstamo veiksmo: aktyvūs sportiniai, loginiai, sumanumo žaidimai, šokiai ir kitos linksmybės, gaivios maudynės, vakaro diskotekos, – visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas. Mes tai vadiname SMARTSPORTS: atrodytų linksmas ir smagus laiko praleidimas, tačiau tai – dar ir tikrų tikriausias sportas kasdien. Stovyklos tikslai: nepervargstant šauniai pajudėti, linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką, žaisti, pramogauti ir draugauti bei ilgam prisiminti!

Estafetės, lauko žaidimai, kvadrato, futbolo ir kitų paplūdimio žaidimų rungtys, azartiški vandens žaidimai ir kiti užsiėmimai paplūdimyje, vandens mūšis, šokių kovos, protų kovos, vakaro renginiai, žygiai bei daug nuotykių. Visko tiek daug, o kur dar poilsis ir bendravimas su naujais ir senais draugais!

Viskas subalansuota: aktyvus gyvenimas, geras poilsis, kokybiškas maitinimas ir daug šaunių emocijų! Tai – SMARTSPORTS!

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios sporto rungtynės, maudynės, azartiški žaidimai, užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, teminiai renginiai ir kitos pramogos.

Apgyvendinimas / stovyklos vieta

Varlinuko vasaros nuotykių ir poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo Baltijos jūros pakrantės. Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį mėgstame dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir laiko patikrinta virtuvė. Stovyklautojai aprūpinami švaria patalyne ir muilu rankoms. Stovykloje nenutrūkstamai tiekiamas geriamas vanduo.

Preliminari stovyklos dienotvarkė

Detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą.

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Maitinimas

4 arba 5 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai (dažnai pavakariai jungiami prie naktipiečių, kai organizuoti juos atskirai nebūna tinkamų sąlygų - pvz., būnant prie jūros). Nuolatinis stovyklautojų aprūpinimas geriamu vandeniu. Retkarčiais sudaroma galimybė apsipirkti parduotuvėje (tik su vadovų priežiūra ir TIKRAI ne kasdien).

Vadovai

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri ~10-12 stovyklautojų.

PASTABOS:

– Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

– Stovyklautojo medicininė pažyma: tinka ta pati pažyma, kuri teikiama mokykloje (ji galioja vienerius metus)

– Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (tačiau siūloma galimybė iš Vilniaus per Kauną vykti organizatorių nurodytu autobusu su stovyklos vadovo palyda).

Didžiąją dalį laiko skiriame aktyviam poilsiui gamtoje, kokybiškam maitinimui bei puikiai programai, kuri pralekia kaip trumpas ir įsimintinas vasaros nuotykis. Pas mus viskas paprasta ir tvarkinga: nuolat užtikrinama kasdienė patalpų švara ir higiena, kolektyvo parengtis ir jaunatviška energija, o maitinimo paslaugas teikia draugiški ir laiko patikrinti maitinimo profesionalai. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento bei Palangos m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.