Daugybė specialistų pasakys, kad miškas yra tikras ir labai kokybiškas SPA ir kūnui, ir sielai. Miškas turi paslapčių ir mįslių. Miške labai gera bėgioti, vaikščioti, sportuoti, užsiimti kūryba, žaidimais ir kita veikla: nei karšta, nei vėsu, tylu ir ramu. Miškas nuima nervinę įtampą, atpalaiduoja, suteikia daug jėgų ir sukuria puikios nuotaikos užtaisą. Deguonies per akis, o drėgnas oras labai sveikai veikia odą. Kadagių ir pušų išskiriami fitoncidai naikina bakterijas. Po lietaus miškas ypatingai pakvimpa. Miške daug kas kitaip – todėl šiemet pasinersime į nuostabų MIŠKO NUOTYKIŲ SPA!

Pamainos 2024 m.


Pamaina

Nemenčinės pušynai
Vieta

2024.07.07 – 2024.07.13
Trukmė: 7 dienos

290
Kaina

8 – 13
Vaikų amžius

II
Pamaina

Nemenčinės pušynai
Vieta

2024.08.04 – 2024.08.10
Trukmė: 7 dienos

290
Kaina

8 – 13
Vaikų amžius

netinka data? rinktis kitą datą!

Registracija

Rašykite mums  nurodant: 

1. dalyvio (-ių) vardą pavardę (-es), bei amžių
2. pasirinktos pamainos datą

 

Sulaukę registracijos patvirtinimo būsite informuoti apie tolimesnius veiksmus.

Ar išdrįsi atverti paslapčių kupino MIŠKO NUOTYKIŲ vartus? Net neabejojame! Čia sulauksi ne tik iššūkių, tačiau ir darnaus visos komandos palaikymo, kad kartu sėkmingai įveikti pačias įvairiausias užduotis ir pasiekti tikslų. Taigi, jau supratai, kad nuo ryto iki vakaro laukia kelionės, įdomūs išbandymai ir nepamirštami nuotykiai juos įveikiant.

O po rimtų darbų linksminsimės iš širdies: sportiniai ir loginiai žaidimai, tematiniai vakarėliai, meniniai pasirodymai, žygiai, komandinė ir individuali veikla papildys mūsų intensyvią miško nuotykių programą! Taigi, ar jau pasiruošei nepamirštamiems vasaros nuotykiams miške prie upių ežerų?! Kraunamės kuprines, pasiimam puikią nuotaiką, daug jėgų ir su purslais neriam į MIŠKO NUOTYKIŲ SPA!

STOVYKLOS TIKSLAI: smagus ir įsimintinas laikas gamtos ir bendraamžių apsuptyje, draugiškų santykių ir komandinio darbo ugdymas, bendravimo skatinimas, kūrybiškumo ir meninis ugdymas, pasitikėjimo stiprinimas ir, be jokios abejonės, daug šauniai praleistų akimirkų! Tai vieta, kur gali būti tikras savimi, užsiimti įvairiais užsiėmimais, susirasti naujų draugų ir susitiprinti draugystę su turimais draugais, pažinti, sužinoti ir patirti bei parsivežti namo ilgai atmintyje išliekančių įspūdžių!

STOVYKLOS PROGRAMA – AKTYVI IR AZARTIŠKA! Žemiau pateikiama tik dalis užsiėmimų:

Žemėlapių bei nuorodų studijavimas, jų išaiškinimas, kelionės po mišką ir prie ežero, komandinis ir individualus užduočių atlikimas, linksmi tradiciniai ir netradiciniai žaidimai, maudynės ir sportinės rungtys, konkursai, pasirodymai, tematiniai vakarai, šokiai ir diskotekos, siurprizai, kūrybinės užduotys, apdovanojimai ir kita! Visko tiek daug, o kur dar bendravimas, draugystė, skanus maitinimas ir geras poilsis nuostabaus grožio gamtoje!

Apgyvendinimas / stovyklos vieta

Vos keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlaičio ežerų bei Neries upės įsikūręs Varlinuko vasaros nuotykių kompleksas - viena didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, šokių salė, restoranas bei netoliese esantys paplūdimiai. Stovyklautojai apgyvendinami dviaukščiame mūriniame pastate. Dušai ir tualetai koridoriuje. Stovyklą aptarnauja modernia įranga aprūpinta virtuvė, maitinamės jaukiame miško restorane.

Nesiekiame perteklinės prabangos, kuri aktyviam poilsiui gamtoje neturi ypatingos reikšmės. Čia viskas paprasta, patogu ir draugiška aplinkai: be krištolinių sietynų, marmurinių laiptų ar plastikinių langų. Ypatingą dėmesį skiriame kasdienei patalpų švarai ir higienai, personalo pasirengimui, puikiai visų nuotaikai bei maitinimo paslaugoms. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Vilniaus m. Visuomenės sveikatos centro bei Vilniaus m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.

Preliminari stovyklos dienotvarkė

Preliminari STOVYKLOS DIENOTVARKĖ (detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą)

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Maitinimas

4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Nuolatinis stovyklautojų aprūpinimas geriamu vandeniu.

Vadovai

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri ~10-12 stovyklautojų.

PASTABOS:

– Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

– Stovyklautojo medicininė pažyma: tinka ta pati pažyma, kuri teikiama mokykloje. (ji galioja vienerius metus)