Kuo gi taip vilioja vasaros stovykla prie jūros? Žinoma: šėlionėmis kopose, mėgavimusi saulės voniomis, taškynėmis jūros bangose, veiklų įvairove, o svarbiausia – daugybe GERO LAIKO kartu su bendraminčiais! Kiekvienais metais visi darniai sutariame, kad svarbiausia užduotis stovykloje – visiems kartu susikurti gerą ir kokybišką laiką kartu. Užduotis nėra lengviausia, tačiau smagi ir kaskart įveikiama. Juk kai visai lengva – nelabai ir įdomu, a ne? ,) 

Pamainos 2024 m.


Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.07.01 – 2024.07.08
Trukmė: 8 dienos

360
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

I – Prailginta
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.07.01 – 2024.07.15
Trukmė: 15 dienų

690
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

II
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.07.15 – 2024.07.22
Trukmė: 8 dienos

380
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

II – Prailginta
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.07.15 – 2024.07.29
Trukmė: 15 dienų

700
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

netinka data? rinktis kitą datą!

Registracija

Rašykite mums  nurodant: 

1. dalyvio (-ių) vardą pavardę (-es), bei amžių
2. pasirinktos pamainos datą

Sulaukę registracijos patvirtinimo būsite informuoti apie tolimesnius veiksmus.

AKTYVI IR AZARTIŠKA STOVYKLOS PROGRAMA: ruoškitės vasaros kelionei, kuri bus pilna įvairiausių staigmenų – žygiai pajūrio gamtoje, žemėlapių studijavimas, atsakymų paieškos, užduočių sprendimas, kliūčių, galvosūkių ir mįslių įveikimas. Su kiekviena užduotimi keliausime vis toliau ir toliau, panaudojant visą savo mąstymą, visas sukauptas žinias, pajungiant išradingumą, bendradarbiavimą bei draugystę darniai įveiksime visus etapus!

Na, o mūsų kasdieniai palydovai – judrieji ir stalo žaidimai, šokiai ir maudynės, viktorinos, diskotekos ir vakaro renginiai leis ir reakciją bei ištvermę pamiklinti, ir kokybiškai pailsėti. Dauguma stovyklos veiklų orientuotos į fizinį bei emocinį sustiprėjimą.

O kartais nepamiršome šviežio ir skanaus maisto, linksmų ir išradingų vadovų, atpalaiduojančių poilsio valandėlių su draugais ir bendraminčiais? Taip! Viskas sako, kad patirsi daug šaunių emocijų, o išvykstant nejučiomis ištarsi, “ech.. kad dar truputį to GERO LAIKO!”

Taigi, kviečiame į Šventosios pajūrį, kur laukia aibė nuotykių drauge! Kaip ir kasmet, visko bus daug – tik spėk! Visi kartu, GERO LAIKO TARP BANGŲ !

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios rungtynės, maudysimės ir taškysimė jūros bangose, žaisime, vyks įvairių užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, kūrybiniai ir tematiniai renginiai bei kitos pramogos!

Apgyvendinimas / stovyklos vieta

Varlinuko vasaros nuotykių ir poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo Baltijos jūros pakrantės. Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį mėgstame dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir laiko patikrinta virtuvė. Stovyklautojai aprūpinami švaria patalyne ir muilu rankoms. Stovykloje nenutrūkstamai tiekiamas geriamas vanduo.

Preliminari stovyklos dienotvarkė

Detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą.

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Maitinimas

4 arba 5 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai (dažnai pavakariai jungiami prie naktipiečių, kai organizuoti juos atskirai nebūna tinkamų sąlygų - pvz., būnant prie jūros). Nuolatinis stovyklautojų aprūpinimas geriamu vandeniu. Retkarčiais sudaroma galimybė apsipirkti parduotuvėje (tik su vadovų priežiūra ir TIKRAI ne kasdien).

Vadovai

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri ~10-12 stovyklautojų.

PASTABOS:

– Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

– Stovyklautojo medicininė pažyma: tinka ta pati pažyma, kuri teikiama mokykloje (ji galioja vienerius metus)

– Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (tačiau siūloma galimybė iš Vilniaus per Kauną vykti organizatorių nurodytu autobusu su stovyklos vadovo palyda).

Didžiąją dalį laiko skiriame aktyviam poilsiui gamtoje, kokybiškam maitinimui bei puikiai programai, kuri pralekia kaip trumpas ir įsimintinas vasaros nuotykis. Pas mus viskas paprasta ir tvarkinga: nuolat užtikrinama kasdienė patalpų švara ir higiena, kolektyvo parengtis ir jaunatviška energija, o maitinimo paslaugas teikia draugiški ir laiko patikrinti maitinimo profesionalai. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento bei Palangos m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.