NIAM! SALDŽIAUSIA VASAROS UOGA ! Ši pamaina ypatingai patiks tiems, kas jau buvo pas mus tiek šiemet, tiek praėjusiais sezonais: labiausiai pamėgtos veiklos, galimai jau pažįstami vadovai bei ankstesnių pamainų stovyklos draugai! O kas, jeigu dar nebuvote pas mus? – Visus draugiškai nusiteikusius naujokus kviečiame pasinerti į mūsų vasariškos veiklos sūkurį 🙂

Pamainos 2024 m.


Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.07.08 – 2024.07.15
Trukmė: 8 dienos

350
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

I – Prailginta
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.07.08 – 2024.07.22
Trukmė: 15 dienų

680
Kaina

8 – 14
Vaikų amžius

II
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.08.09 – 2024.08.16
Trukmė: 8 dienos

350
Kaina

9 – 14
Vaikų amžius

II – Prailginta
Pamaina

Šventoji
Vieta

2024.08.09 – 2024.08.18
Trukmė: 10 dienų

450
Kaina

9 – 14
Vaikų amžius

netinka data? rinktis kitą datą!

Registracija

Rašykite mums  nurodant: 

1. dalyvio (-ių) vardą pavardę (-es), bei amžių
2. pasirinktos pamainos datą

 

Sulaukę registracijos patvirtinimo būsite informuoti apie tolimesnius veiksmus.

Kodėl OPEN AIR? 🙂 Kai prieš tris metus išgirdome reikalavimus stovykloms kuo daugiau veiklos vykdyti atvirame ore, apsidžiaugėme – tą ir darysime su meile ir kaupu. Taip tik smagiau! Sportuoti lauke įprasta. Bet patyrėme, kaip smagu šokti gamtoje. Karpyti, dažyti ir piešti, kurti ir repetuoti pasirodymus gamtoje. O kur dar didžiausia naujovė ir tais pačiais metais išsipildžiusi svajonė – pilnas maitinimas atvirame ore!

Pridėkime pajūrio gamtoje vykstančias rytines mankštas, maudynes, žygius, išbandymus, stovyklos šventes, bendravimą, aplinkos tyrinėjimą – gausis, kad po stogu tik miegam ar nuo išdykusio lietaus pabėgam 😉

Taigi, eilę metų kurta veikla, apimanti daugybę sportinių, žaidybinių, žingeidumo skatinimo, ugdymo veiklų keliasi į lauką kiek tik įmanoma pilna apimtimi! Ir ne dėl reikalavimų… o todėl, kad mums taip smagiau! Labai tikimės, kad gamta nepateiks savo išdaigų. O jei ir pateiks – atsargoje turime visą eilę veiklų patalpose 😉

Ilgus mėnesius jūra laukė mūsų, o mes laukėme susitikimo su ja. O kai jau susitikome – pasinersime į jos bangas, kopų smėlį, gamtą bei vasaros nuotykius! Linksminsimės iš širdies: sportiniai ir loginiai žaidimai, tematiniai vakarėliai, žygiai, komandinė ir individuali veikla, diskotekos ir dar daug kas užpildys mūsų intensyvią nuotykių programą! Taigi, ar jau pasiruošei nepamirštamiems vasaros nuotykiams?! Kraunamės kuprines, pasiimam puikią nuotaiką, daug jėgų ir neriam į PAJŪRIO OPEN AIR !

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios rungtynės, maudysimės ir taškysimė jūros bangose, žaisime, vyks įvairių užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, kūrybiniai ir tematiniai renginiai bei kitos pramogos!

Apgyvendinimas / stovyklos vieta

Varlinuko vasaros nuotykių ir poilsio kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo Baltijos jūros pakrantės. Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį mėgstame dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir laiko patikrinta virtuvė. Stovyklautojai aprūpinami švaria patalyne ir muilu rankoms. Stovykloje nenutrūkstamai tiekiamas geriamas vanduo.

Preliminari stovyklos dienotvarkė

Detali stovyklos dienotvarkė iškabinama kiekvieną rytą.

8:00-8:30 Atsibundame! Vandens procedūros.

8:30-9:00 Rytinė mankšta.

9:00-9:30 Pusryčiai.

9:30-13:30 Užsiėmimai pagal programą.

13:30 -14:00 Pietūs.

14:00-14:45 Laisvas laikas (galima naudotis telefonais!).

14:45-17:00 Užsiėmimai pagal programą.

17:00-17:30 Laisvas laikas arba pasiruošimas programai.

17:30-18:30 Užsiėmimai pagal programą.

18:30-19:00 Vakarienė, laisvas laikas.

19:30-21:00 Užsiėmimai pagal programą.

21:00-22:00 Naktipiečiai, vandens procedūros.

22:00 Miego metas.

Maitinimas

4 arba 5 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai (dažnai pavakariai jungiami prie naktipiečių, kai organizuoti juos atskirai nebūna tinkamų sąlygų - pvz., būnant prie jūros). Nuolatinis stovyklautojų aprūpinimas geriamu vandeniu. Retkarčiais sudaroma galimybė apsipirkti parduotuvėje (tik su vadovų priežiūra ir TIKRAI ne kasdien).

Vadovai

Su stovyklautojais dirba kūrybingi, atsakingi ir energingi vadovai. Vienas vadovas prižiūri ~10-12 stovyklautojų.

PASTABOS:

– Organizatoriai koreguoja stovyklos programą priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Lietingo oro atveju pramogos organizuojamos patalpose, gerais orais džiaugiamės gamtoje.

– Stovyklautojo medicininė pažyma: tinka ta pati pažyma, kuri teikiama mokykloje (ji galioja vienerius metus)

– Stovyklautojų atvežimas iki stovyklos neorganizuojamas. (tačiau siūloma galimybė iš Vilniaus per Kauną vykti organizatorių nurodytu autobusu su stovyklos vadovo palyda).

Didžiąją dalį laiko skiriame aktyviam poilsiui gamtoje, kokybiškam maitinimui bei puikiai programai, kuri pralekia kaip trumpas ir įsimintinas vasaros nuotykis. Pas mus viskas paprasta ir tvarkinga: nuolat užtikrinama kasdienė patalpų švara ir higiena, kolektyvo parengtis ir jaunatviška energija, o maitinimo paslaugas teikia draugiški ir laiko patikrinti maitinimo profesionalai. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento bei Palangos m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.